BARMAN/KA

Ste dobrý v komunikácii so zákazníkmi, ale chcete sa i napriek tomu posunúť ďalej? Hľadáte možnosti, ako svoje kvality posunúť na lepšiu úroveň? Zaujímate sa o zdravý životný štýl a aktuálne trendy? Chcete byť súčasťou originálneho projektu? Tak to hľadáme práve Vás!

Stále sa rozširujúca sieť čajových barov OXO TEA COCKTAILS hľadá v súčasnej chvíli nové tváre na pozíciu ,,Barman v OXO TEA COCKTAILS"

Čo bude Vašou náplňou práce?

Zamestnanecké výhody, benefity

Čo Vám za to ponúkame?

Informácie o výberovom konaní Zaujali sme Vás? Poďme zistiť či sme na rovnakej vlne a ozvite sa nám! Tím OXO TEA COCKTAILS sa teší na osobné stretnutie!

Všetkým skvelým ľuďom vopred ďakujeme, že ste si vybrali práve nás, zaslali nám svoj životopis. v predmete emailu treba uviesť v akom meste máte záujem pracovať, možnosť práce ponúkame v Prešove.

Upozorňujeme, že na základe zaslaných životopisov budeme KONTAKTOVAŤ len vybraných záujemcov. (vek minimálne 18 rokov)

Každý uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti BubbleStar SK, s.r.o. v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z..

Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa Vzdelanie v odbore Gastronómia a pohostinstvo Jazykové znalosti Anglický jazyk – Úplný začiatočník (A1) alebo Slovenský jazyk – Expert (C2) Pozícia je vhodná pre absolventa – áno Osobnostné predpoklady a zručnosti

Aké schopnosti by ste mali mať?

Čím na nás môžete zapôsobiť najviac?

Kontaktujte nás na kariera@oxotea.sk